Najczęściej zadawane pytania

Czas potrzebny do całkowitego wysunięcia jak i schowania lodówki to około 35 sekund co daje prędkość około 3,5 cm/s.

Jest taka możliwość (dostępna paleta podstawowych kolorów RAL) dla głównych elementów zewnętrznych. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej szczegółów.

Tak. W przypadku poprawnego montażu i użytkowania, nie ma możliwości dostania się wody do wewnątrz lodówki, nawet podczas ulewnych deszczów.

Proces korozji dotyczy praktycznie wszystkich metali i ich stopów ale również i ceramiki, betonu i tworzyw sztucznych. Zastosowane materiały wysokiej klasy o grubości aż 2 mm (stal nierdzewna), zabezpieczone dodatkowo powłoką malowaną proszkowo pozwalają na ograniczenie procesu korozji do całkowitego minimum stąd nie ma obaw o zniszczenie konstrukcji nawet po bardzo długim okresie czasu.

Bardzo istotną sprawą jest sprawdzenie dostępnych map działki i upewnienie się czy w danym miejscu montażu nie przebiegają różnego rodzaju sieci gazowe, kanalizacyjne, wodociągowe, elektryczne. Można to również sprawdzić wchodząc na stronę geoportal.gov.pl.

W zależności od trudności terenu i jego dostępności, czas trwania montażu to około 4 – 8 h.

Finalny koszt zależy głównie od jakości gruntu, dostępu do miejsca montażu, odległości od punktu elektrycznego i lokalizacji inwestycji. Każde zapytanie wyceniamy indywidualnie.

Na tą chwilę nie ma takiej możliwości ale nie wykluczamy w przyszłości takiego rozwiązania.

Scroll to Top